Contact

Zit je in groep 7 of 8 en wil je kennismaken met het OVC? Kijk dan zeker even hier. Je bent van harte welkom op de jaarlijkse informatieavond, proeflesmiddagen en open dag.


Adres

Oostvaarders College
A. Boekenweg 3
1333 VD ALMERE
T. 036 - 5492 492

receptie@ovc.asg.nl (de receptie is telefonisch bereikbaar van 8.00 tot 16.30 uur)

Email

absentenadministratie@ovc.asg.nl (voor absent melden) (ziek/beter melden via ouderportaal)

leerlingadministratie@ovc.asg.nl (voor administratieve zaken)

directiesecretariaat@ovc.asg.nl (voor algemene zaken)

a.haatrecht@ovc.asg.nl (voor financiële zaken betreffende leerlingen)

facturen@asg.nl (voor facturen - onder vermelding van schoolnaam = OVC en kostenplaats: 3410)
 

Leiding van de school

De heer M. Manders, rector
via directiesecretariaat@ovc.asg.nl

Mevrouw M. van den Boogaard, conrector
m.vandenboogaard@ovc.asg.nl

 

Afdelingsleiders

Mevrouw E. Meijer, afdelingsleider vwo bovenbouw

e.meijer@ovc.asg.nl

Mevrouw J. Schrijver, afdelingsleider vwo onderbouw regulier en Plusklassen

j.schrijver@ovc.asg.nl

De heer M. Lobregt, afdelingsleider havo bovenbouw

m.lobregt@ovc.asg.nl

Mevrouw M. Leyten, afdelingsleider havo onderbouw

m.leyten@ovc.asg.nl

Mevrouw H. Snoerwang, assistent afdelingsleider vwo leerjaar 4

h.snoerwang@ovc.asg.nl

De heer S. Pieneman, assistent afdelingsleider vwo onderbouw regulier en Plusklassen

s.pieneman@ovc.asg.nl

De heer R. Foley, assistent afdelingsleider havo onderbouw

r.foley@ovc.asg.nl

 

Leerlingondersteuning

Mevrouw J. van Staveren, manager leerlingondersteuning

j.vanstaveren@ovc.asg.nl