Stage op het OVC

Het OVC werkt met acht andere VO-scholen samen in de Almeerse Academische Opleidingsschool (AAOS). Dit is een geaccrediteerde opleidingsschool. Samen met de Hogeschool van Amsterdam, Hogeschool Windesheim, Hogeschool Utrecht en de Interfacultaire Lerarenopleidingen (ILO, UvA) werken we aan het opleiden en begeleiden van studenten. Ook zet de AAOS zich in voor professionalisering van leraren.

Ben je student en wil je je graag verder ontwikkelen op het OVC? Ben je ondernemend en onderzoekend? Via het AAOS kun je bij ons stagelopen. Ook biedt de AAOS workshops en activiteiten aan.

Hoe het werkt

Download het sollicitatieformulier en vul dit volledig in.

Mail het ingevulde formulier met een motivatiebrief en je CV naar de schoolopleider op schoolopleider@ovc.nl

De schoolopleider neemt contact met je op, normaal gesproken binnen twee weken.

Mocht je niet worden geplaatst, dan kan jouw sollicitatie doorgestuurd worden naar de schoolopleider van je volgende keuze.