Voorlichtingsavond groep 8 op 4 november a.s.

Voorlichtingsavond groep 8 op 4 november a.s.

Zit je in groep 8 en wil je weten hoe het bij ons op school is? Kom dan kennismaken met onze school en ons onderwijs op de voorlichtingsavond. Je bent samen met (één van) je ouders van harte welkom op donderdag 4 november a.s. tussen 19.25 en 21.00 uur om onze school te bezoeken, sfeer te proeven en kennis te maken met ons onderwijsaanbod. 

Wij kunnen ons voorstellen dat je iets meer informatie over de verschillende workshops wilt hebben voordat je een keuze maakt. Meer informatie? Klik hier.

Keuze gemaakt? Schrijf je dan in! Deelname is alleen mogelijk na aanmelding.

Aanmelden leerlingen groep 8 voor de workshops: klik hier 

Ouders/verzorgers kunnen op 4 november kiezen voor twee specifieke onderwerpen, naast de algemene informatie van de rector. Meer informatie? Klik hieronder op betreffende onderwerp en kies bij inschrijving voor twee van deze:

Havo/vwo

Plusklassen

Keuzelessen talenten

Leerlingondersteuning

Structuurklas en trajectbegeleiding

Aanmelden voorlichtingsrondes voor ouders/verzorgers: klik hier 

Mocht u niet aanwezig kunnen zijn op 4 november, neem dan contact op via mail: directiesecretariaat@ovc.asg.nl om de mogelijkheden te bespreken.