OVC veilig open voor alle leerlingen

OVC veilig open voor alle leerlingen

Rector Mark Manders: “De overheid heeft een schip met geld toegezegd en daar zijn wij superblij mee. Maar wil het lukken dan moeten wij echt onze leerlingen zien. Niet alleen vanwege de vertraging, maar ook omdat het goed is voor de sociale ontwikkeling van onze leerlingen”. Manders wil ook dat het veilig is voor zijn leerlingen, docenten en hun omgeving. Om die reden heeft de school het rooster zo aangepast dat alle leerlingen ongeveer 2,5 dagen in de week fysiek les hebben en de andere dagen de lessen online kunnen volgen. Zij kunnen in hun roosterapp zien wanneer zij op school en wanneer zij online les hebben. Manders: “Dit is echt het meest ingewikkelde scenario voor een school. Het heeft weken voorbereiding gekost voor roostermakers en andere medewerkers en wij zijn er klaar voor. Misschien verandert het wel weer als er andere richtlijnen komen vanuit het RIVM, maar die scenario’s kennen wij wel, daar draaien wij onze hand niet meer voor om. Voorlopig zijn wij erg blij onze leerlingen en elkaar weer in het echt te ontmoeten.’