Contact

Zit je in groep 7 of 8 en wil je kennismaken met het OVC? Kijk dan zeker even hier. Je bent van harte welkom op onze voorlichtingsavond of de Open Dag.


Adres

Oostvaarders College
A. Boekenweg 3
1333 VD ALMERE
T. 036 - 5492 492

Email

directiesecretariaat@ovc.nl (voor algemene zaken)
a.haatrecht@ovc.nl (voor financiële zaken betreffende leerlingen)
facturen@asg-almere.nl(voor facturen - onder vermelding van schoolnaam = OVC en kostenplaats: 3401)
sparen@abvoflevoland.nl (voor sparen werkweken)

Leiding van de school

De heer M.G.A. Manders, rector directiesecretariaat@ovc.nl
De heer R. Veerkamp, conrector financiën, organisatie en beheer r.veerkamp@ovc.nl
Mevrouw L. Hosmar en H. van de Gronden, conrectoren onderbouw conrector-onderbouw@ovc.nl

Afdelingsleiders

Mevrouw M.E. van den Boogaard, afdelingsleider havo onderbouw m.vandenboogaard@ovc.nl
De heer E. Dekter, assistent afdelingsleider havo onderbouw e.dekter@ovc.nl
Mevrouw D. De Wilde, afdelingsleider vwo onderbouw d.dewilde@ovc.nl
De heer G. Zimmerman, assistent afdelingsleider vwo onderbouw g.zimmerman@ovc.nl
De heer J.F. Drahmann, afdelingsleider havo bovenbouw f.drahmann@ovc.nl
Mevrouw E. Meijer, afdelingsleider vwo bovenbouw e.meijer@ovc.nl
Mevrouw L. Dambrink, coördinator mavo 4 l.dambrink@ovc.nl

Leerlingenzorg

Mevrouw J. van Staveren, manager leerlingondersteuning j.vanstaveren@ovc.nl